Usuwanie zaćmy i refrakcyjna wymiana soczewek

Voigt Klinika Oka podjęła z dniem 27.09.2019 współpracę z One Day Clinic – specjalistyczną kliniką będącą jedną z czołowych firm, oferujących pacjentom profesjonalne zabiegi usuwania zaćmy i tzw. refrakcyjnej wymiany soczewek. Wprawdzie dzięki zwiększeniu środków przez NFZ na kontrakty zaćmowe, kolejki w jednostkach państwowej służby zdrowia zmniejszyły się w sposób zasadniczy, to jednak dalej obowiązują ograniczenia w przypadku gdy pacjent chce wszczepić soczewkę o wyższej jakości. Zabiegi w ruchu transgranicznym umożliwiają spełnienie wszystkich życzeń pacjenta przy jednoczesnym odliczeniu środków refundowanych przez NFZ. Tak więc KAŻDY zabieg polegający na wymianie soczewek wewnątrzgałkowych jest tańszy o 2300 zł na każde operowane oko.

Specjalnie dla naszych potencjalnych pacjentów odwiedziliśmy nowoczesną klinikę w Ostrawie. Możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jest to supernowoczesny ośrodek przy samej granicy z Polską. Obsługa pacjentów odbywa się w całości w języku polskim.

Tak więc uzupełniliśmy dzięki tej współpracy nasze port folio usług okulistycznych o ważne ogniwo. Dajemy Państwu możliwość przeprowadzenia na najwyższym poziomie wszystkich zabiegów związanych z wymianą soczewek wewnątrzgałkowych we wszystkich procedurach. 

Nasza oferta obejmuje zabiegi zaćmy od 0,0 złotych, do najdroższych zabiegów tzw. refrakcyjnej wymiany soczewek w przypadku zaćmy (najnowsze soczewki ALCON – Panoptix), tańszej o ponad 4 tys. zł od konkurencji.

Bliższych informacji udzieli Państwu nasze biuro informacyjne pod nr +48 537 553 553.