Uścisk dłoni dwóch mężczyzn w garniturach

Zabiegi na raty

Istnieje możliwość opłacenia zabiegów w systemie ratalnym. Nasza placówka sama nie pośredniczy w udzielaniu rat, jednak proponujemy dwie możliwości finansowania Państwa zabiegu w dogodnych ratach.

Osoby zainteresowane opłaceniem zabiegu w systemie ratalnym prosimy o kontakt z Rejestracją Voigt Klinika Oka w celu ustalenia szczegółów.

Profesjonalny doradca kredytowy banku Santander

Współpracujemy z bankiem Santander, w którym naszych pacjentów obsługuje profesjonalny opiekun. Pomaga on uzyskać pożyczkę na zabieg, przeprowadza klienta przez formalne wymogi i utrzymuje stały kontakt z klientem. Z uwagi na długą współpracę z opiekunem, jesteśmy pewni jego kwalifikacji i mamy świadomość, że wielu naszych klientów skorzystało z sukcesem z jego usług.

System finansowania usług medycznych MediRaty

Proponujemy także Państwu możliwość pokrycia kosztów zabiegów w systemie płatności ratalnych MediRaty. Jest to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia pacjentom realizację badań, zabiegów i innych procedur leczniczych. Osoby zainteresowane płatnością w ratach zapraszamy do wypełnienia formularza online:

Dzięki systemowi MediRaty nie muszą Państwo wykorzystywać gotówki do pokrycia kosztów zabiegu okulistycznego w naszej Klinice. 

Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź wysokość raty:

Przeczytaj także

 • Panorama sali operacyjnej Kliniki okulistycznej Voigt

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Kontakt telefoniczny pozwoli na przekazaniu Państwu szczegółów zabiegów i kwalifikacji.

  Usługi

  Panorama sali operacyjnej Kliniki okulistycznej Voigt
 • Sala zabiegowa Kliniki okulistycznej Voigt widziana przez bulaj w drzwiach

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi cenami. Kontakt telefoniczny pozwoli na przedstawienie wszystkich szczegółów cennika.

  Cennik

  Sala zabiegowa Kliniki okulistycznej Voigt widziana przez bulaj w drzwiach
 • Kalendarz z zaznaczonym dniem, kwalifikacja i zabieg korekty wzroku jednego dnia

  Aby ułatwić Ci wizytę w naszej placówce, możemy wykonać kwalifikację do zabiegu i sam zabieg tego samego dnia oszczędzając Twój czas.

  Kwalifikacja i zabieg tego samego dnia

  Kalendarz z zaznaczonym dniem, kwalifikacja i zabieg korekty wzroku jednego dnia

Te osoby już nam zaufały

 • Urszula Radwanska, tenisistka

  Składam podziękowania Panu Piotrowi Voigtowi za profesjonalną pomoc okulistyczną, która pozwoliła mi grać w tenisa bez okularów i soczewek.

  Urszula Radwańska

 • Kamil Majchrzak, tenisista

  Nareszcie widzę na korcie bez korekcji. Voigt Klinika Oka zlikwidowała moją wadę wzroku w 24 godziny. Niesamowite!!!!

  Kamil Majchrzak

  Czołowy tenisista polski, w pierwszej setce światowej

 • Stanisław Karpiel Bułecka, wokalista zespołu Future Folk

  Dziękuję Panu Piotrowi Voigtowi za profesjonalną pomoc dla moich oczu. Powodzenia w nowej klinice.

  Stanisław Karpiel-Bułecka

 • Snowboardzistka Weronika Biela ze specjalistą optometrystą Piotrem Voigtem

  Dziękuję Panu Piotrowi Voigtowi za uratowanie mojego wzroku i tym samym za umożliwienie mi kontynuowania kariery sportowej i udział w zimowych Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChangu w 2018 roku.

  Weronika Biela

 • Jerzy Janowicz i Marta Domachowska, tenisiści

  Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Voigta za perfekcyjne wykonanie korekcji naszych wad wzroku. Życzymy pomyślności w nowej klinice.

  Jerzy Janowicz i Marta Domachowska

 • Wojciech Chmielewski

  Chciałbym serdecznie podziękować za wspaniałą wizyte w Waszej klinice, szczególnie za miłą atmosferę, szybkość wizyty, a przede wszystkim za profesjonalizm.

  Wojciech Chmielewski

 • Wszystko przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze. Zabieg odbył się w komfortowych warunkach, przy muzyce i rozmowie z zespołem. Wszystko zostało przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem.

  Natan Węgrzycki Szymczyk