Dyrektor medyczny Barbara Górska, specjalista chorób oczu

Barbara GÓRSKA

SPECJALISTA CHORÓB OCZU,
DYREKTOR MEDYCZNY

Barbara Górska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego). Współpracuje z Piotrem Voigt od 2011 roku. W tym okresie przeprowadziła  wiele konsultacji i kwalifikacji do zabiegów chirurgii refrakcyjnej pacjentów z różnymi wadami wzroku (krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm). Doświadczenie zdobywała w najlepszych okulistycznych oddziałach szpitalnych oraz w placówkach okulistycznych wykonujących laserową korekcję wad wzroku. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą, bierze udział w posiedzeniach Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

W Voigt Klinika Oka jest głównym operatorem wykonującym laserową korekcję wad wzroku. Specjalizuje się w zabiegach chirurgii refrakcyjnej, szczególnie w zabiegu Femtolasik, we wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych w stożku rogówki, w leczeniu wczesnych postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD). Od kilku lat wykonuje zabiegi laserem 2RT poprawiając widzenie pacjentom z AMD, co skutkuje bogatym doświadczeniem w kwalifikacji i przeprowadzaniu tej terapii.

Przeprowadza także kompleksowe badania pacjentów w kierunku postawienia diagnozy oraz doboru najskuteczniejszej strategii leczenia.

Inni specjaliści

 • Piotr Voigt, optometrysta, specjalista biomechaniki rogówki w fartuchu z logo Voigt Klinika Oka

  Specjalista Biomechaniki rogówki

  Piotr VOIGT

  Piotr Voigt, optometrysta, specjalista biomechaniki rogówki w fartuchu z logo Voigt Klinika Oka

  Specjalizuje się w laserowym korygowaniu i leczeniu nowoczesnymi metodami szczególnie skomplikowanych wad wzroku oraz stożka rogówki. Zaprojektował i skonsultował ponad 8 tysięcy zabiegów femtolasik i lasik.

 • Lekarz okulista Agnieszka Kulig, operator ze specjalizacją laserowej korekcji wzroku

  Lekarz okulista

  Agnieszka KULIG

  Lekarz okulista Agnieszka Kulig, operator ze specjalizacją laserowej korekcji wzroku

  Operator ze specjalizacją laserowej korekcji wzroku.

 • Optometrysta Justyna Kobryń, magister inżynier fizyki medycznej

  Optometrysta

  Justyna Kobryń

  Optometrysta Justyna Kobryń, magister inżynier fizyki medycznej

  W Voigt Klinika Oka zajmuje się kwalifikacją pacjentów do zabiegu, szkoleniem pozabiegowym, odpowiadaniem na pytania klientów.

Te osoby już nam zaufały

 • Urszula Radwanska, tenisistka

  Składam podziękowania Panu Piotrowi Voigtowi za profesjonalną pomoc okulistyczną, która pozwoliła mi grać w tenisa bez okularów i soczewek.

  Urszula Radwańska

 • Kamil Majchrzak, tenisista

  Nareszcie widzę na korcie bez korekcji. Voigt Klinika Oka zlikwidowała moją wadę wzroku w 24 godziny. Niesamowite!!!!

  Kamil Majchrzak

  Czołowy tenisista polski, w pierwszej setce światowej

 • Stanisław Karpiel Bułecka, wokalista zespołu Future Folk

  Dziękuję Panu Piotrowi Voigtowi za profesjonalną pomoc dla moich oczu. Powodzenia w nowej klinice.

  Stanisław Karpiel-Bułecka

 • Snowboardzistka Weronika Biela ze specjalistą optometrystą Piotrem Voigtem

  Dziękuję Panu Piotrowi Voigtowi za uratowanie mojego wzroku i tym samym za umożliwienie mi kontynuowania kariery sportowej i udział w zimowych Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChangu w 2018 roku.

  Weronika Biela

 • Jerzy Janowicz i Marta Domachowska, tenisiści

  Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Voigta za perfekcyjne wykonanie korekcji naszych wad wzroku. Życzymy pomyślności w nowej klinice.

  Jerzy Janowicz i Marta Domachowska

 • Wojciech Chmielewski

  Chciałbym serdecznie podziękować za wspaniałą wizyte w Waszej klinice, szczególnie za miłą atmosferę, szybkość wizyty, a przede wszystkim za profesjonalizm.

  Wojciech Chmielewski

 • Wszystko przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze. Zabieg odbył się w komfortowych warunkach, przy muzyce i rozmowie z zespołem. Wszystko zostało przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem.

  Natan Węgrzycki Szymczyk