Tablica do czytania przez okulary

Usuwanie zaćmy

Voigt Klinika Oka podjęła z dniem 27.09.2019 współpracę z One Day Clinic – specjalistyczną kliniką będącą jedną z czołowych firm, oferujących pacjentom profesjonalne zabiegi usuwania zaćmy i tzw. refrakcyjnej wymiany soczewek. Wprawdzie dzięki zwiększeniu środków przez NFZ na kontrakty zaćmowe, kolejki w jednostkach państwowej służby zdrowia zmniejszyły się w sposób zasadniczy, to jednak dalej obowiązują ograniczenia w przypadku gdy pacjent chce wszczepić soczewkę o wyższej jakości. Zabiegi w ruchu transgranicznym umożliwiają spełnienie wszystkich życzeń pacjenta przy jednoczesnym odliczeniu środków refundowanych przez NFZ. Tak więc KAŻDY zabieg polegający na wymianie soczewek wewnątrzgałkowych jest tańszy o 2300 zł na każde operowane oko.

Specjalnie dla naszych potencjalnych pacjentów odwiedziliśmy nowoczesną klinikę w Ostrawie. Możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jest to supernowoczesny ośrodek przy samej granicy z Polską. Obsługa pacjentów odbywa się w całości w języku polskim.

Tak więc uzupełniliśmy dzięki tej współpracy nasze port folio usług okulistycznych o ważne ogniwo. Dajemy Państwu możliwość przeprowadzenia na najwyższym poziomie wszystkich zabiegów związanych z wymianą soczewek wewnątrzgałkowych we wszystkich procedurach. 

Nasza oferta obejmuje zabiegi zaćmy od 0,0 złotych, do najdroższych zabiegów tzw. refrakcyjnej wymiany soczewek w przypadku zaćmy (najnowsze soczewki ALCON – Panoptix), tańszej o ponad 4 tys. zł od konkurencji.

Bliższych informacji udzieli Państwu nasze biuro informacyjne pod nr +48 537 553 553.

Przeczytaj także

 • Zdjęcie sali operacyjnej

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Kontakt telefoniczny pozwoli na przekazaniu Państwu szczegółów zabiegów i kwalifikacji.

  Usługi

  Zdjęcie sali operacyjnej
 • Doktor Barbara Górska bada pacjentkę

  Nowoczesne metody diagnozowania schorzeń i wad wzroku. Które badania dają najwięcej odpowiedzi?

  Podstawowe badania wzroku, które warto wykonać

  Doktor Barbara Górska bada pacjentkę

  Wzrok wymaga fachowej opieki. Jeśli nie zaniedbamy badań za każdym razem, gdy coś nas niepokoi, będziemy dłużej cieszyć się sprawnością naszych oczu. Jakie badania warto zrobić, aby zdiagnozować ewentualne problemy w widzeniu?

 • Piotr Voigt przy sprzęcie medycznym

  Jakie możliwości w okulistyce daje użycie super lasera? Jakie wady można korygować nowoczesnymi metodami?

  Nowoczesna korekcja wzroku

  Piotr Voigt przy sprzęcie medycznym

  Korekcja wzroku jeszcze niedawno obejmowała przede wszystkim noszenie przez pacjenta odpowiednich okularów oraz soczewek kontaktowych. W ostatnich latach alternatywą dla tych metod stała się jednak laserowa chirurgia refrakcyjna rogówki oraz soczewki.

Te osoby już nam zaufały

 • Zdjęcie Urszuli Radwańskiej

  Składam podziękowania Panu Piotrowi Voigtowi za profesjonalną pomoc okulistyczną, która pozwoliła mi grać w tenisa bez okularów i soczewek.

  Urszula Radwańska

 • Uśmiechnięty Kamil Majchrzak

  Nareszcie widzę na korcie bez korekcji. Voigt Klinika Oka zlikwidowała moją wadę wzroku w 24 godziny. Niesamowite!!!!

  Kamil Majchrzak

  Czołowy tenisista polski, w pierwszej setce światowej

 • Stanisław Karpiel Bułecka patrzy w obiektyw

  Dziękuję Panu Piotrowi Voigtowi za profesjonalną pomoc dla moich oczu. Powodzenia w nowej klinice.

  Stanisław Karpiel-Bułecka

 • Weronika Biela z Piotrem Voigtem uśmiechają się do obiektywu

  Dziękuję Panu Piotrowi Voigtowi za uratowanie mojego wzroku i tym samym za umożliwienie mi kontynuowania kariery sportowej i udział w zimowych Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChangu w 2018 roku.

  Weronika Biela

 • Zdjęcie Jerzego Janowicza i Marty Domachowskiej

  Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Voigta za perfekcyjne wykonanie korekcji naszych wad wzroku. Życzymy pomyślności w nowej klinice.

  Jerzy Janowicz i Marta Domachowska